Akrylové nehty

Akrylové nehty

Akrylové nehty – kdy jim dát přednost?

Otázka na rozdíl mezi akrylovými a gelovými nehty je tou nejčastější, na kterou musí manikérky svým zákaznicím odpovídat. Rozhodnout se pro umělé nehty, které zkrášlí ženiny ruce a promění je v upravené, je jedna věc, ale rozmyslet se, kterou variantu zvolit, je věc druhá.
Akrylové nehty jsou vhodnější pro ženy, které své ruce více namáhají – pracují na zahrádce, živí se jako pokojské v hotelu či jako uklízečky ve škole – zkrátka pracují rukama a ty jsou více namáhané.
Akrylové nehty jsou lepší i v případě mastnějších a tenkých nehtů. Výhoda akrylu se ukrývá především v jeho pevnosti, kterou se vyznačuje. Je také více odolný než gel.

Kam se vydat pro doplńky a příslušenství pokud si modeláž akrylových nehtů aplikujete sama:
Eshop:  Akryl, akrylové nehty >>
akrylove-nehty-postup

Akryl ničí nehty? Pravda nebo mýtus?

Rozhodně je to mýtus! Manikérky se velmi často setkávají s obavami svých klientek, že jim aplikace akrylu významně zničí nehty, jejichž poničený stav může být i definitivní. Ačkoli je tato pověra nepravdivá, je bohužel hodně rozšířená. Pravdou ale zůstává, že pokud jsou akrylové nehty aplikovány správně, šetrně a s potřebnou pečlivostí, není čeho se obávat. Naopak ženy, které překonaly obavy a podstoupily aplikaci akrylových nehtů tvrdí, že jejich vzhled je mnohem příjemnější než gelová varianta. Stačí se svěřit do péče svědomité a zručné manikérky, který ví, jak má postupovat při správné aplikaci akrylu.

Jak žít s akrylovými nehty?

Mnoho žen se své manikérky ptá, jak žít s umělými nehty. Ve skutečnosti žádný osvědčený návod neexistuje. Život s akrylovými nehty se o moc neliší od života s přírodními nehty. Můžete dělat úplně to samé, není třeba se v ničem omezovat jen je důležité myslet na fakt, že umělé nehty nemusí vydržet všechno. Ačkoli jsou akrylové nehty pevnější a odolnější než nehty gelové, i tak je třeba si uvědomit, že zacházet s nimi neomaleně se nemusí vyplatit.
Žena si musí dávat pozor i při těch nejběžnějších činnostech jako je například:

•    stlaní a převlékání ložního prádla
•    při ždímání hadru (například u vytírání podlahy)
•    při otevírání dveří nebo nápojů v plechovce
•    a mnoho dalších

Sada na akrylové nehty >>

akrylove-nehty-doma-2
Jak je to po aplikaci akrylových nehtů?

Pokud si žena nechává aplikovat akrylové nehty poprvé, může několik hodin poté cítit tlak, na který není zvyklá. Nehty se jí mohou zdát těžší. Takový stav je úplně v pořádku. Pokud se jedná o úplně první umělé nehty, je nejlepší volit přirozenou délku nehtů a zbytečně si život nekomplikovat nehty dlouhými natolik, že s nimi nebude schopná každodenních činností. V takovém případě si na nehty zvykne a při další aplikaci – pokud k ní dojde – již bude vědět, co od této procedury očekávat.
Akrylové nehty jsou úžasné, žena, která je nosí působí upraveně a elegantně. Ale je třeba naučit se s nimi žít.

Akrylové nehty jsou oblíbenou variantou gelových nehtů. Někdo upřednostňuje to, jiný ono, faktem zůstává, že obě varianty dodají nehtům upravený vzhled.

akrylove-nehty-gelove-nehty

Štítky: